Технічні характеристики


Технологія будівництва Цегляна. Висока стійкість до загоряння. Стійкі до атмосферних змін і перепадів температури. Стійкий до зараження різними грибковими захворюваннями, потрапляння бактерій і мікроорганізмів. Високий рівень звукової та теплової ізоляції..
Зовнішні стіни Силікатна цегла. Універсальність використання (для зведення зовнішніх стін, привабливий зовнішній вигляд, хороша звукоізоляція, екологічна чистота (при його виробництві використовується пісок, вода, трохи вапна і деяких добавок); висока міцність.
Міжквартирні стіни Рядова цегла. Висока щільність і міцність. Відмінна звукоізоляція. Низьке вологопоглинання. Стійкість до кліматичних умов.
Внутрішньоквартирні перегородки Рядова цегла. Висока щільність і міцність. Відмінна звукоізоляція. Низьке вологопоглинання. Стійкість до кліматичних умов.
Утеплення фасадів Мінеральна вата. Теплоізолююча властивість, шумопоглинаюча властивість, негорючість,
паропроникність, тобто здатність «дихати» та натуральність.
Ліфти В кожній секції по одному вантажопасажирському ліфту з сучасною обробкою кабіни.
Вікна Двокамерний склопакет. Дана система складається з 3 стекол, її ширина - 24 - 52 мм, при цьому товщина всіх трьох скла 4 мм, а ширина дистанційних рамок між ними 6 - 18 мм.
Засклення балконів, лоджій Засклення тільки лоджій
Вхідні двері в квартиру Металеві
Електропостачання та електрообладнання На поверсі в електрощітку встановлюються електронні лічильники. Електророзводка виконується до квартири.
Водопостачання Встановлення лічильників холодного та гарячого водопостачання
Побутова каналізація Врізування в центральну систему
Система опалення Автономна газова котельня. Опалювальний сезон починається, коли це необхідно Вам.
Подача теплоносія і гарячої води в багатоповерховому будинку, здійснюється безпосередньо в будівлю, на якому станція встановлена. Це призводить до зниження тепловтрат при доставці теплоносія від котельні до споживача. Не треба оплачувати тепловтрати, існуючі при централізованому міському опалення.
Опалювальні прибори Стальні панельні радіатори. Пластичний, міцний, гнучкий і ковкий матеріал добре піддається зварюванню, а також чудово проводить тепло.
Підготовка під чистове оздоблення Підлога - цементно-піщана стяжка
Стіни - штукатурка
Балкони, лоджії та санвузлі – виконуються без стяжки та штукатурки.
Слабкострумові мережі Виконується закладні до квартир мереж Інтернату, телебачення, домафонів…